TIEMS, KAM GERAS SKONIS - KASDIENYBĖ

Ekspozicinių baldų išpardavimas – nuolaidos net iki -55%!

 Visus baldus išvysite DESIGN+ salone PC Ozas“ (II aukšto „Interjero galerijoje“) arba ČIA. Skubėkite išsirinkti!

Daniškas minimalizmas ir estetinė harmonija – tai kokybe ir technologinėmis naujovėmis garsėjančios „Skovby“ firmos išskirtiniai bruožai. „Skovby“ šeimininkai – šeima, jau daugiau nei aštuonis dešimtmečius gaminanti transformuojamus stalus. Siekdami maksimalaus baldų funkcionalumo, į jų kūrimo procesą jie įtraukia įvairių sričių specialistus – nuo dizainerių iki konstruktorių mechanikų, kurie sukūrė ir patentavo ne vieną baldų didinimo sprendimą.

„Skovby“ stalai namuose užima maksimaliai mažai erdvės, lengvais rankų judesiais ar automatiškai yra išskleidžiami ir gali būti derinami su kitais baldais. Jūs galite pasirinkti stalo modelį, spalvą ir medienos tipą, o kėdėms – gobeleną. Jų kuriamos komodos, spintelės ir indaujos – puikiai papildys ir užbaigs Jūsų interjero viziją.

Dėl pristatymo sąlygų: užsakant produktą, kurį turime sandėlyje ar ekspozicijoje (asortimentas – čia), pristatome jį per 7 darbo dienas, iš anksto suderinę su klientu jam patogų laiką. Gaminio pristatymui ir surinkimui taikomas papildomas mokestis.

Užsakant produktą iš katalogo (visą prekių asortimentą galite išvysti čia), iš Danijos jį atgabename per 8-12 savaičių. Gaminio pristatymui ir surinkimui taikomas papildomas mokestis.

 Baldu ispardavimasBaldu ispardavimasBaldu ispardavimas

Baldu ispardavimasBaldu ispardavimasBaldu ispardavimas