TIEMS, KAM GERAS SKONIS - KASDIENYBĖ

Nauja

Eva Solo įrankis citrinai spausti „Green Tool“

Šis patogus citrusinių vaisių spaustukas padės greitai ir patogiai išspausti vaisių sultis. Įrankį galima naudoti dviem būdais: arba spausti citrinos sultis tiesiai ant ruošiamo patiekalo (tada laikyti jį pakreipus žemyn), arba naudoti jį sulčių spaudimui į grafiną, ąsotį ar taurę (laikyti ašmenimis į viršų, o kotą įstatyti į indą). Šis įrankis tiesiog idealiai tinka prie „Eva Solo“ grafino „Fridge Carafe“, nes stabiliai įsistato į jo kaklelį. Prietaisą išties lengva naudoti ir paprasta valyti, nes galima plauti indaplovėje.
„Eva Solo“ kompanijos naujausia kolekcija „Green Tool“ orientuota į tvarią virtuvės filosofiją: kolekcijoje naudojamas mišrus plastikas (50% įrankio rankenos plastikas sudaro ekologiškas pluoštas iš kviečių), produktas supakuotas į perdirbtą pakuotę.
Danų kompanijos „Eva Solo“ produkcija – elegantiška, funkcionali ir labai stilinga. Ši kompanija jau daugiau nei šimtmetį visam pasauliui reprezentuoja skandinavišką dizainą, garsėjantį minimalistiniu stiliumi ir išskirtine kokybe.
SKU: 531410

Būsena: Sandėlyje

29,95 €

Aprašymas

Papildoma informacija

Gamintojas Eva Solo
Dizaineris Tools Design
Spalva Metalo/ruda
Medžiaga Mišrus plastikas (50% plastikas, 50% kviečių pluoštas), nerūdijantis plienas
Matmenys Diametras: 9 cm, aukštis: 22,5 cm