TIEMS, KAM GERAS SKONIS - KASDIENYBĖ

Visą lapkričio mėnesį DESIGN+ salone Vilniaus prekybos centre „Ozas“ (II aukštas, „Interjero galerija“) daniškiems „Eva Solo“ kavinukams, arbatinukams ir puodams taikysime nuo 20 iki 40% nuolaidą!

Nuolaidos bus taikomos klientams, kurie kasoje pateiks „OZO Superkortelę“ (nuolaidų kortelę galima įsigyti „Ozo“ informacijos centre arba „Geros dovanos“ stende). Visą danų gamintojo „Eva Solo“ prekių asortimentą galite išvysti ČIA. Primename, kad internete pateikiamos produktų kainos be šios akcijos nuolaidos, o jau esamos nuolaidos su akcijos nuolaidomis yra nesumuojamos.

Danų kompanijos „Eva Solo“ produkcija – elegantiška, funkcionali ir labai stilinga. Ši kompanija jau daugiau nei šimtmetį visam pasauliui reprezentuoja Skandinavišką dizainą, garsėjantį minimalistiniu stiliumi ir išskirtine kokybe. Jų naujovė – keturių sluoksnių aliuminio indų kolekcija su natūralaus medžio detalėmis „Nordic Kitchen“, kuri jau yra pelniusi prestižinį apdovanojimą IF GOLD DESIGN AWARD. DESIGN+ salone rasite specializuotą šios kolekcijos stendą su visa gamintojo siūloma produkcija.