TIEMS, KAM GERAS SKONIS - KASDIENYBĖ

Naujas mūsų adresas – „Domus galerija“ (P. Lukšio g. 32, Vilnius)! Kviečiame užsukti!
Nauja

Porcelianinis Alessi žaisliukas Gulbė ežere, kalėdinė dekoracija

Porcelianinė italų kompanijos „Alessi“ kalėdinė dekoracija (pastatoma), simbolizuojanti ežere plaukiojančią gulbę – tai rankomis dekoruota itin subtili kalėdinė dekoracija, kuri patiks tiems, kas vertina tradicijas ir nori pajusti ypatingą šv. Kalėdų atmosferą. Šią dekoraciją sukūrė žymusis dizaineris Marcello Jori. Apvertus porcelianinę dekoraciją, vietoj ežero „dugno“ išvysite veidrodėlį, mat dizaineris šią gulbę pavadino Narcizu (nuoroda į graikų legendą apie jaunuolį, vardu Narcizas, kuris pamilo savo paties atvaizdą vandenyje).
Žaisliukas supakuotas į dovaninę dėžę, jis apsaugotas nuo dūžių ir jį drąsiai galima transportuoti. Kiekvieno žaisliuko dėžutėje yra informacinė knygelė, kurioje bus pateikta jo istorija ir visos kolekcijos aprašas. Tai išskirtinė dovana, o ypač tiems, kas turi aistrą kolekcionuoti eglutės žaisliukus.
Šis žaisliukas yra vienas iš penkių „Faberjori 2019“ kolekcijos objektų. Žaisliukus sukurti inspiravo Peter Carl Fabergé Rusijos carui 1885-1917 metais sukurti Fabergé kiaušiniai, kurių kiekvienas buvo ypatingas juvelyrikos meno kūrinys. Fabergé kiaušiniai liudijo aukštą meistrystę, išskirtinę kokybę, atidumą detalėms ir aistrą dekoravimui. Dizainerio Marcello Jori sukurta porcelianinių žaisliukų kolekcija atkartoja šias tradicijas, tik šį kartą porceliane ir Kalėdų tematikoje.

Kolekcija tęstinė (pradėta leisti 2017 metais), ją su šių metų žaisliukais jau sudaro 17 skirtingų kolekcinių žaisliukų. Šių metų išskirtinumas ir naujovė tas, kad iš penkių žaisliukų keturi yra pastatomi (kaip dekoracijos, skulptūrėlės), kai ankstesniais metais visi būdavo kabinami.
SKU: MJ1613

Būsena: Sandėlyje

42,00 €

Aprašymas

Papildoma informacija

Gamintojas Alessi
Spalva Marga
Matmenys Rankomis dekoruotas porcelianas
Talpa 12x12 cm, aukštis: 7 cm