TIEMS, KAM GERAS SKONIS - KASDIENYBĖ

Porcelianinis Alessi žaisliukas pakalnutės, kalėdinė dekoracija

Porcelianinis italų kompanijos „Alessi“ eglutės žaisliukas, simbolizuojantis pakalnutes krepšelyje – tai rankomis dekoruota itin subtili kalėdinė dekoracija, kuri patiks tiems, kas vertina tradicijas ir nori pajusti ypatingą šv. Kalėdų atmosferą. Šią dekoracija sukūrė žymusis dizaneris Marcello Jori.
Eglutės žaislukas supakuotas į dovaninę dėžę, jis apsaugotas nuo dūžių ir jį drąsiai galima transportuoti. Kiekvieno žaisliuko dėžutėje yra informacinė knygelė, kurioje bus pateikta jo istorija ir visos kolekcijos aprašas. Tai išskirtinė dovana, o ypač tiems, kas turi aistrą kolekcionuoti eglutės žaisliukus.
Šis žasliukas yra vienas iš šešių „Faberjori 2017“ kolekcijos žaisliukų. Žaisliukus sukurti inspiravo Peter Carl Fabergé rusijos carui 1885-1917 metais sukurti Fabergé kiaušiniai, kurių kiekvienas buvo ypatingas juvelyrikos meno kūrinys. Fabergé kiaušiniai liudijo aukštą meistrystę, išskirtinę kokybę, atidumą detalėms ir aistrą dekoravimui. Dizanerio Marcello Jori sukurta porcelianinių žaisliukų kolekcija atkartoja šias tradicijas, tik šį kartą porceliane ir Kalėdų tematikoje.

SKU: MJ163

Būsena: Sandėlyje

36,00 €

Aprašymas

Papildoma informacija

Spalva Marga
Medžiaga Rankomis dekoruotas porcelianas
Matmenys Plotis: 6,3 cm, aukštis: 9,5 cm