TIEMS, KAM GERAS SKONIS - KASDIENYBĖ

Prekių pristatymas

DESIGN+ el. parduotuvė užsakytas prekes pristatyti kuo greičiau ir patogiau.

Terminai

Lietuvoje prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas. Siuntinį jūsų nurodytu adresu pristatys kurjeris. Prieš atvykdamas kurjeris pasiskambins ir suderins jums patogų siuntos gavimo laiką.

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Lietuvoje* – 2.60 € (su PVM).
Užsakymams nuo 30 € – prekių pristatymas nemokamas**.
*Papildomas mokestis taikomas prekių pristatymui į Neringą, todėl prieš užsakymą susiekite su mumis el. paštu info@designplus.lt
** Negalioja baldų pristatymui, jų pristatymo kaina kiekvieną kartą derinama atskirai.

Bekontaktinis pristatymas

Reaguodama į šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją ir saugodama savo klientų sveikatą, ėmėmės priemonių, užtikrinančių saugų būdą gauti prekes per VENIPAK kurjerius. Tai reiškia, jog siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp kurjerio ir gavėjo. Šis pristatymo būdas galios iki karantino pabaigos.
Gavėjo parašas kurjerio skaneryje karantino laikotarpiu bus keičiamas į vieną iš šių būdų:

  • Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką (rekomenduojamas būdas);
  • Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su gavėju, nefotografuojant gavėjo veido;
  • Kurjeris paprašo gavėjo parodyti galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą ir savo skeneryje įveda 4 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje. Kurjeris skaneryje įrašo gavėjo vardą, pavardę ir vietoje parašo įrašo padiktuotus skaitmenis.

 

Bekontaktis pristatymas

 

Pristatymas kitam gavėjui

Prekių gavėjas nebūtinai turi sutapti su pirkėju. Jei norėsite kažkam padaryti staigmeną, tuomet pirkimo žingsnyje „Pristatymo informacija“ pažymėkite varnele laukelį „Pirkėjas skiriasi nuo gavėjo“ ir atsiradusioje formoje įveskite naują pristatymo adresą ir prekių gavėjo informaciją. Sąskaita bus išsiųsta jums, o prekės bus pristatytos jūsų nurodytu adresu.

Pristatymas į užsienio šalis

Jei ketinate siuntinį išsiųsti į kitą šalį, susisiekite su mumis el. paštu info@designplus.lt ir pristatymo sąlygas suderinsime individualiai.


 Jei turite klausimų dėl pristatymo, mielai atsakysime. Rašykite mums info@designplus.lt