TIEMS, KAM GERAS SKONIS - KASDIENYBĖ

%

Skovby komoda, lakuoto riešuto

Ši danų kompanijos Skovby komoda suprojektuota danų architekto Per Hånsbæk, kuris daugiausia dėmesio skiria detalėms, formai ir funkcionalumui. Skovby kompanijos baldai - tai patirtis, kruopščiai apgalvotas dizainas, funkcija ir estetika
„Skovby“ stalai namuose užima maksimaliai mažai erdvės, lengvais rankų judesiais ar automatiškai yra išskleidžiami ir gali būti derinami su kitais baldais. Jūs galite pasirinkti stalo modelį, spalvą ir medienos tipą, o kėdėms – gobeleną. Jų kuriamos komodos, spintelės ir indaujos – puikiai papildys ir užbaigs Jūsų interjero viziją.

Daniškas minimalizmas ir estetinė harmonija – tai kokybe ir technologinėmis naujovėmis garsėjančios „Skovby“ firmos išskirtiniai bruožai. „Skovby“ šeimininkai – šeima, jau daugiau nei aštuonis dešimtmečius gaminanti transformuojamus stalus. Siekdami maksimalaus baldų funkcionalumo, į jų kūrimo procesą jie įtraukia įvairių sričių specialistus – nuo dizainerių iki konstruktorių mechanikų, kurie sukūrė ir patentavo ne vieną baldų didinimo sprendimą.

*Dėl pristatymo sąlygų: užsakant produktą, kurį turime sandėlyje ar ekspozicijoje (asortimentas - http://www.designplus.lt/baldai.html), pristatome jį per 7 darbo dienas, iš anksto suderinę su klientu jam patogų laiką. Gaminio pristatymui ir surinkimui taikomas papildomas mokestis.

*Užsakant produktą iš katalogo (visą prekių asortimentą galite išvysti čia - https://www.skovby.com/), iš Danijos jį atgabename per 8-12 savaičių. Gaminio pristatymui ir surinkimui taikomas papildomas mokestis.

**Įbrėžimas paviršiuje.

** Baldas parduodamas iš ekspozicijos DESIGN+ salone PC „Oze“ (II aukštas, „Interjero galerija“) Ozo g. 18, Vilnius (tel.: 8699 84511, info@designplus.lt, darbo laikas: I-VI: 10-22, VII: 10-21 val.) Pristatymui ir surinkimui taikomas papildomas mokestis.
SKU: SM932

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

Sena kaina: 1.252,00 €

Ypatinga kaina 749,00 €

Aprašymas

Papildoma informacija

Dizaineris Per Hånsbæk
Spalva Riešuto
Medžiaga Lakuoto riešuto faneruotė
Matmenys 146 x 44 x 88 cm