TIEMS, KAM GERAS SKONIS - KASDIENYBĖ

%

Skovby transformuojamas rašomasis / valgomojo stalas, alyvuoto balinto ąžuolo

Tai naujausias danų kompanijos „Skovby“ stalo modelis, taupantis vietą ir atliekantis kelias funkcijas, todėl puikiai tinkantis nedideliems namams ar daugiafunkciui ofisui. Šis rašomasis stalas gali išsididinti į posėdžių ar valgomojo stalo modelį, talpinantį net iki 10 žmonių. Pirminėje stalo padėtyje jis tarnaus kaip rašomasis stalas su keturiais talpiais stalčiais (po du iš kiekvienos pusės), išdidinus stalą su papildomomis dvejomis plokštėmis, kurios yra įmontuotos į stalo vidų, šis stalas gali virsti kelių žmonių darbo vieta, posėdžių stalu ar stilingu valgomojo stalu, kuris sutalpins gausią šeimą.

Daniškas minimalizmas ir estetinė harmonija – tai kokybe ir technologinėmis naujovėmis garsėjančios „Skovby“ firmos išskirtiniai bruožai. Visus stalus galima išdidinti, pasirinkti jų modelį, spalvą ir medienos tipą, o prie jų puikiai derančių kėdžių – gobeleną. Kompetetinga komanda sukūrė ir patentavo ne vieną baldų didinimo sprendimą, dėl kurių „Skovby“ stalai namuose užima maksimaliai mažai erdvės, lengvais rankų judesiais ar automatiškai yra išskleidžiami ir gali būti derinami su kitais baldais.

** Baldas parduodamas iš ekspozicijos DESIGN+ salone PC „Oze“ (II aukštas, „Interjero galerija“) Ozo g. 18, Vilnius (tel.: 8699 84511, info@designplus.lt, darbo laikas: I-VI: 10-22, VII: 10-21 val.) Pristatymui ir surinkimui taikomas papildomas mokestis.
SKU: SM103

Būsena: Sandėlyje

Sena kaina: 1.616,00 €

Ypatinga kaina 699,00 €

Aprašymas

Papildoma informacija

Medžiaga Alyvuoto balinto ąžuolo masyvo kojos, juodas nano paviršius
Matmenys 156 x 256 cm, aukštis: 74 cm