TIEMS, KAM GERAS SKONIS - KASDIENYBĖ

Skovby transformuojamas daugiafunkcinis valgomojo stalas, lakuoto ąžuolo

Šis Išskirtinio dizaino daugiafunkcinis transformuojamas valgomojo stalas - tai puikus funkcijos ir formos harmonijos pavyzdys. Stalas turi dvi išskleidžiamas puses, kurios prailgina stalo matmenis, todėl taip paprasta jį padidinti ar transformuoti į mažesnį, išskleidžiant vieną jo pusę. Norėdami sutaupyti vietos, galite laikyti stalo išskleidžiamas puses nuleistas. Transformuoti taip paprasta ir patogu! Šis išskirtinis Skovby stalas taip pat turi ištraukiamą stalčių, kuriame galėsite laikyti indus ar kitus jums reikalingus daiktus. Be visų šių ypatingų savybių, šis unikalus stalas turi ir transformuojamą dvipusę lentyną, kurios viena pusė padengta nerūdijančiu plienu, atspariu karščiui. Todėl šios lentynos puses galėsite naudoti pagal poreikį. Šį valgomojo stalą, integruotų ratukų pagalba, galėsite lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą.

„Skovby“ stalai namuose užima maksimaliai mažai erdvės, lengvais rankų judesiais ar automatiškai yra išskleidžiami ir gali būti derinami su kitais baldais. Jūs galite pasirinkti stalo modelį, spalvą ir medienos tipą, o kėdėms – gobeleną. Jų kuriamos komodos, spintelės ir indaujos – puikiai papildys ir užbaigs Jūsų interjero viziją.

Daniškas minimalizmas ir estetinė harmonija – tai kokybe ir technologinėmis naujovėmis garsėjančios „Skovby“ firmos išskirtiniai bruožai. „Skovby“ šeimininkai – šeima, jau daugiau nei aštuonis dešimtmečius gaminanti transformuojamus stalus. Siekdami maksimalaus baldų funkcionalumo, į jų kūrimo procesą jie įtraukia įvairių sričių specialistus – nuo dizainerių iki konstruktorių mechanikų, kurie sukūrė ir patentavo ne vieną baldų didinimo sprendimą.

*Dėl pristatymo sąlygų: užsakant produktą, kurį turime sandėlyje ar ekspozicijoje (asortimentas - http://www.designplus.lt/baldai.html), pristatome jį per 7 darbo dienas, iš anksto suderinę su klientu jam patogų laiką. Gaminio pristatymui ir surinkimui taikomas papildomas mokestis.

** Baldas parduodamas iš ekspozicijos DESIGN+ salone PC „Oze“ (II aukštas, „Interjero galerija“) Ozo g. 18, Vilnius (tel.: 8699 84511, info@designplus.lt, darbo laikas: I-VI: 10-22, VII: 10-21 val.)
SKU: SM101

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

1.359,00 €

Aprašymas

Papildoma informacija

Medžiaga Lakuoto ąžuolo faneruotė
Matmenys 80x40-109/-178 cm, aukštis: 74 cm