TIEMS, KAM GERAS SKONIS - KASDIENYBĖ

Skovby transformuojamas valgomojo stalas, balinto ąžuolo

Transformuojamasis danų kompanijos Skovby valgomojo stalas su unikalia patentuota technologija. Transformavimo funkcija leidžia išskleisti stalą ir talpinti nuo keturių iki aštuonių asmenų. Funkcionalumas, kokybė ir estetika Jūsų interjerui!

„Skovby“ stalai namuose užima maksimaliai mažai erdvės, lengvais rankų judesiais ar automatiškai yra išskleidžiami ir gali būti derinami su kitais baldais. Jūs galite pasirinkti stalo modelį, spalvą ir medienos tipą, o kėdėms – gobeleną. Jų kuriamos komodos, spintelės ir indaujos – puikiai papildys ir užbaigs Jūsų interjero viziją.

Daniškas minimalizmas ir estetinė harmonija – tai kokybe ir technologinėmis naujovėmis garsėjančios „Skovby“ firmos išskirtiniai bruožai. „Skovby“ šeimininkai – šeima, jau daugiau nei aštuonis dešimtmečius gaminanti transformuojamus stalus. Siekdami maksimalaus baldų funkcionalumo, į jų kūrimo procesą jie įtraukia įvairių sričių specialistus – nuo dizainerių iki konstruktorių mechanikų, kurie sukūrė ir patentavo ne vieną baldų didinimo sprendimą.

*Dėl pristatymo sąlygų: užsakant produktą, kurį turime sandėlyje ar ekspozicijoje (asortimentas - http://www.designplus.lt/baldai.html), pristatome jį per 7 darbo dienas, iš anksto suderinę su klientu jam patogų laiką. Gaminio pristatymui ir surinkimui taikomas papildomas mokestis.

*Užsakant produktą iš katalogo (visą prekių asortimentą galite išvysti čia - https://www.skovby.com/), iš Danijos jį atgabename per 8-12 savaičių. Gaminio pristatymui ir surinkimui taikomas papildomas mokestis.
SKU: SM_111

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

1.674,00 €

Aprašymas

Papildoma informacija

Gamintojas Skovby
Medžiaga Alyvuoto balinto ąžuolo masyvas
Matmenys 105 x 145, aukštis 74 cm